Готуємось до посівної: нові трактори CLAAS уже в технопарку «НІБУЛОНу»

Виробничі філії «НІБУЛОНу» отримали перші два трактори CLAAS  та розчинно-заправні станції «РЗС 30», які буде використано для обробітку ґрунту і внесення засобів захисту рослин на початку весни. Нова техніка вже прибула до кластера «Чигирин» та до початку польових робіт буде задіяна у процесах навчання інженерів, агрономів та механізаторів.

«Сучасна техніка від найкращих виробників є запорукою реалізації системи сучасних підходів до землеробства, на яку ми в «НІБУЛОНі» робимо ставку. Новий виробничий сезон розпочнемо з операцій з якісної передпосівної підготовки ґрунту разом із внесенням азотних добрив з упевненістю, що нам вдасться підвищити ефективність виробництва та вийти на новий рівень прибутковості», – розповідає Олег Веселов, директор з агровиробництва «НІБУЛОНу».

Трактори CLAAS мають низку переваг та вважаються однією з найнадійніших моделей на ринку. Серед їхніх технічних переваг: двигун FPT потужністю до 410 к. с., багатофункціональний джойстик керування CMOTION та TELEMATICS – телеметрія для моніторингу показників роботи трактора та автоматична система кермування GPS PILOT.

За словами Юрія Єгорова, віцепрезидента CLAAS Україна, співпрацю з «НІБУЛОНом» у CLAAS розглядають як акт солідарності з Україною перед обличчям війни, адже «НІБУЛОН» уособлює в собі всі чесноти прозорого, ефективного українського бізнесу, який бореться за продуктову безпеку світу.

Разом із тракторами «НІБУЛОН» придбав вітчизняні розчинно-заправні станції «РЗС 30», які призначені для приготування й доставки безпосередньо до поля робочих розчинів – засобів захисту рослин. Важливо зазначити, що станції обладнані високоточними датчиками, що дасть змогу використовувати лише необхідну кількість розчину й уникнути махінацій та перевитрат. Машина «РЗС 30» має нержавіючу цистерну циліндричної форми із заспокоювачем води всередині, посилену раму та італійську тривісну ресорну підвіску ADR вантажопідйомністю 36 т.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме