«Я дуже рада, що колись у моєму житті з’явилось хобі, яке приносить втіху не лише мені», – Вероніка Базиняк, філія «Денихівська»

Спілкуючись з колегами, розуміємо, наскільки цікаві, різносторонній люди нас оточують. НІБУЛОНівці не лише прагнуть професійної реалізації, а й знаходять час для особистого розвитку та власної улюбленої справи. 

Серед них і Вероніка Базиняк. Вероніка має вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит» і вже майже 10 років працює бухгалтером з оперативного обліку філії «Денихівська», відповідає за реєстрацію автотранспорту контрагентів, веде облік зерна, працює з документацією. А у вільний час виготовляє авторські handmade скарбнички для цінних речей:

«Моє знайомство з рукоділлям почалось із вишивки бісером. Якийсь час я вишивала картини, навіть одяг – блузи та сукні.

Коли пішла в декрет, випадково натрапила в інтернеті на фото шкатулки, у якій батьки зберігають пам’ятні речі про перші роки життя своєї дитини. Я загорілась ідеєю створити таку скриньку й для нашої родини. Подивилась відеоуроки, купила матеріали і просто почала робити. Коли показала результат знайомим, вони попросили виготовити і їм таку ж шкатулку – настільки вона їм сподобалась. Поступово я почала отримувати нові замовлення. Так народилась ідея «Маминих скарбів» і почалася моя власна невеличка handmade справа.

Зазвичай у таких шкатулках батьки зберігають різні важливі для себе дрібнички: виписку з пологового будинку, перший локон, зубчик, пустушку, фотографії тощо – усе залежить від побажання клієнта. Кожну скарбничку я виготовляю зі стандартного набору матеріалів. Це картон різної щільності, тканина, папір для розпису. А ось матеріали для оздоблення завжди відрізняються. Усі замовлення індивідуальні, повторів у мене ще не було. Тому для кожного виробу шукаю різний декор. Я дуже люблю створювати щось нове, працювати з мініатюрними деталями, бачити, як крок за кроком вимальовується готовий результат. Виготовлення однієї шкатулки – копітка робота. Від етапу народження ідеї, дизайну до власне майстрування. Тому спостерігати за реакцією та емоціями клієнтів, коли вони отримують замовлення, – неймовірно цінно!

Хтось робить безліч фотографій своєї дитини. Хтось знімає все на відео. А мій спосіб закарбувати в пам’яті важливі моменти – це «Мамині скарби». Моєму сину вже 9 років. Час від часу ми відкриваємо його шкатулку, йому цікаво слухати історії про себе маленького, а я люблю згадувати ті моменти.

Зараз я беру замовлення не так часто, як раніше. На жаль, часу на все не вистачає. Проте я дуже рада, що колись у моєму житті з’явилось таке хобі, яке приносить втіху не лише мені. Бажаю кожному знайти захоплення до душі!»

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме