Холдинг, который лопнул

О. Генри – автор “Треста, который лопнул” (откуда и взята цитата) – никогда не был в Николаеве. Но его любимый герой несколькими штрихами обрисовал то, что здесь происходит. Только не с трестом, а с холдингом – Государственной акционерной холдинговой компанией “Черноморский судостроительный завод”. Одна из крупнейших верфей Европы, спустившая со своих стапелей более тысячи судов, после постперестроечного развала экономики так и не смогла подняться с колен.Пенять на “объективные факторы” и “недостаток финансирования” давно уже стало дурным тоном в среде тех руководителей, которые искали реальные пути выхода из кризиса, а не “отмазки”. В прошлом году ООО СП “Нибулон” купило на территории судостроительного завода недостроенную набережную. Пользуясь устойчивой репутацией в финансовых кругах (в числе прочих кредиты этой компании предоставлял и Всемирный банк), “Нибулон” мог делиться инвестиционными проектами с партнером.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме