Ключові досягнення торговельного напряму «НІБУЛОНу» в першому кварталі маркетингового року 23/24

Так, частка компанії сягнула 10% в експорті через порти Дунаю, які зараз є основним маршрутом руху збіжжя з України до глобальних ринків. Це стало можливим завдяки надзусиллям усієї команди, спрямованим на ефективне управління кожним етапом ланцюга постачання від агровиробника до кінцевого споживача. У цьому кварталі напрям торгівлі забезпечив стабільну роботу елеваторної системи для розміщення та збереження нового врожаю українських зернових та олійних. Упровадив систему електронного документообігу для покращення взаємодії з постачальниками. Покращив аналітичну функцію та управління ризиками на базі цифрових рішень. «Ми працюємо в надзвичайно складних умовах постійних обстрілів портової інфраструктури, – коментує Володимир Славінський, директор з торгівлі «НІБУЛОНу». – Захист людей у цих регіонах – наш пріоритет. Для цього були побудовані сучасні бомбосховища, зручні та надійні, у яких співробітники можуть перебувати в моменти небезпеки». У планах напряму подальша цифровізація, розширення бази постачальників та розширення географії експорту.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме