«Коли почув новини про початок війни, ні здивування, ні шоку не було. Прийшло свідоме рішення стати на захист України», – Дмитро Проворний, філія «Вознесенська»

Уперше НІБУЛОНівець Дмитро Проворний став на захист України в 2015 році, тому з перших днів повномасштабного вторгнення був готовий продовжити боротьбу. 

За освітою Дмитро – лісник, єгер та тракторист, у компанію прийшов у 2020 році. Спочатку працював машиністом автомобілерозвантажувача філії «Вознесенська» в Миколаївській області, потім перейшов на посаду оператора диспетчерської руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на автомобільному транспорті. З початком війни життя Дмитра повністю змінилось. Тепер щодня замість вантажних авто та барж із зерном – пікапи й танки. Замість родючих полів Миколаївщини – небезпечна земля Донеччини.

«У день початку війни я був на роботі. Пам’ятаю, ми тоді вантажили баржу. Мені почали телефонувати знайомі, переповідати новини. Знаєте, до останнього не хотілось вірити, що росія наважиться на повномасштабну війну. Але я не з чуток знаю, що відбувалось на фронті з 2014 року. Тому, коли почув новини, то ні здивування, ні тим паче шоку не було. Прийшло свідоме рішення стати на захист України», – згадує Дмитро.

«Оскільки я учасник АТО і маю досвід ведення бойових дій, то одразу отримав повістку, прийшов у військкомат, пройшов медкомісію, встав у чергу. Поки чекав розподілу, ще раз завітав до військкомату: дуже хотів потрапити за своєю військовою спеціальністю в ту, частину, де служив раніше.

У 2015-2020 роках я входив до складу 10 арсеналу ЗСУ (Вознесенськ) як майстер оптичних та електронно-оптичних приладів. У 2016 році отримав звання старший солдат. Зараз я на ротації біля Слов’янська, служу в тій же частині, у підрозділі «Служба ракетно-артилерійського озброєння». Відповідаю за ремонт артилерії, обслуговую гармати танків: перевіряю їхній технічний стан, стежу, щоб машини виходили на бойове завдання у всеозброєнні та відмінному робочому стані. Нам потрібно, щоб якомога більше пострілів з першого разу вражали ворожу ціль. Настрій у нас із товаришами бойовий – в окупантів жодних шансів!»

Дмитро каже, що поки не будує якихось конкретних планів на майбутнє:

«Зараз моє головне завдання і мета – зробити все від мене залежне, щоб пришвидшити перемогу України. Щоб мої побратими, які щосекунди ризикують власним життям, повернулись з війни живими та неушкодженими. Мрію повернутись додому і створити міцну родину. Але ще стоїмо, поки не виженемо ворога з нашої землі. Ми її нікому не віддамо. Правда за нами і перемога теж!»

Пишаємось нашим колегою і з нетерпінням чекаємо вдома!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме