Команда НІБУЛОНівських пожежників успішно провела спільні навчання з рятувальниками ДСНС  

Минулого тижня команда НІБУЛОНівців спільно зі співробітниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області провела тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж на елеваторних комплексах.  

Під час навчань було відпрацьовано взаємодію пожежників одного з перевантажувальних терміналів компанії та надзвичайників ДСНС. Згідно з тактичним задумом внаслідок виходу з ладу редуктора двигуна перехідної галереї робочої вежі сталася пожежа транспортера із загрозою розповсюдження вогню на значну площу. Троє співробітників не виходять на зв’язок. 

За алгоритмом реагування на надзвичайні ситуації адміністрація терміналу повідомила про пожежу за телефоном «101», провела евакуацію працівників, знеструмила об’єкт. Добровільна пожежна дружина організувала подачу пожежних стволів на гасіння умовної пожежі та недопущення її подальшого розповсюдження, вжила заходів щодо ввімкнення зрошувальної системи (водяної протипожежної завіси) на захист суміжних приміщень. Організувала зустріч рятувальників та спецтехніки. 

Після прибуття підрозділи ДСНС спільно з НІБУЛОНівськими пожежниками оперативно провели пошук зниклих, за легендою, співробітників та евакуювали їх у безпечне місце, ліквідувавши пожежу.

Під час навчань вогнеборці вивчили оперативно-тактичну характеристику об’єкта, організували роботу штабу на пожежі, відпрацювали всі особливості розвитку пожежі на даному об’єкті та практично відпрацювали прийоми роботи з пожежно-технічним обладнанням під час гасіння пожежі.  

Такі навчання на «НІБУЛОНі» проводяться на регулярній основі для підтримки високого рівня взаємодії наших пожежників та рятувальників ДСНС, адже протипожежна безпека – це не тільки ліквідація пожежі та її наслідків, а й запобігання їй.

 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме