«Кредобанк» реструктурував кредит «НІБУЛОНу»

Зазначимо, що АТ «Кредобанк» як частина великої фінансової групи PKO Bank Polski є одним з перших банків з іноземним капіталом в портфелі «НІБУЛОНу», який зробив крок назустріч підприємству у важкі часи.«Ми вдячні банку за те, що допомагаєте працювати в умовах війни та простягаєте руку допомоги. «НІБУЛОН» цінує ваш конструктивний підхід, розуміння надзвичайних умов, в яких зараз працює український бізнес, та підтримку, спрямовану на забезпечення функціонування критично важливих галузей України. Разом ми вистоїмо і переможемо!» – зазначає Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНу».АТ «Кредобанк», ми впевнені, що цей новий виток в історії нашого взаємовигідного партнерства стане основою для отримання позитивних результатів як самими учасниками домовленості, так і країною в цілому.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме