«Маю зробити все від мене залежне, щоб не дати загарбникам забрати нашу землю», – Микола Тимощук, «Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН»

Навчаючись на 2 курсі Миколаївського політехнічного фахового коледжу за спеціальністю «Суднобудування», Микола прийшов у «НІБУЛОН» на практику як кранівник, а в 2021 році почав працювати на ССЗ, поєднував навчання з роботою. Та повномасштабне вторгнення російських загарбників відклало його плани на невизначений термін (саме відклало, а не зруйнувало, бо ми впевнені: рано чи пізно перемога буде за нами й кожен із нас повернеться до свого усталеного життя!). Микола почав служити ще до початку повномасштабного вторгнення – з грудня 2021 року він на контрактній службі в Нацгвардії. Незважаючи на те, що реального військового досвіду хлопець не мав, уже з перших днів війни він пішов на фронт. Якщо раніше Микола буквально працював у небі, то сьогодні захищає його для нас із вами: «Хоча всі говорили про можливе вторгнення рф не один тиждень, для мене війна все одно стала неочікуваною, а події розвивались надто швидко. Просто не вірилось, що в наш час таке можливо. 24 лютого я постійно читав новини, моніторив, де що відбувається. Остаточне усвідомлення, що в країні війна, прийшло наприкінці дня. Тоді ж і вирішив для себе: маю зробити все від мене залежне, щоб не дати загарбникам забрати нашу землю. Зараз я служу в Повітряних силах ЗСУ. Більше розповісти про те, де перебуваю та чим займаюсь, на жаль, не можу. Вірю, що рано чи пізно ми виженемо з нашої землі ворогів – тоді й зможу поділитися та розказати повністю свою історію. Мрію про нашу найшвидшу перемогу та повернення до рідного Миколаєва, сім’ї та друзів. Чекаю й на повернення до своєї компанії. Протягом усього часу, що я на фронті, підтримую зв'язок з колегами, відчуваю їхню підтримку за сотні кілометрів і безмежно вдячний за це!»

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме