«Музика лікує душу, а життя залежить від того, яку пісню співає душа», – Володимир Шиманський, філія «Тетерів»

Розповідаючи про Володимира Шиманського, складно визначитись, де закінчується його професійна діяльність і де починається хобі. Уже понад 10 років Володимир працює системним адміністратором, забезпечує безперебійну роботу комп’ютерної мережі всієї філії «Тетерів». Контроль роботи та налаштування системи відеоспостереження, радіостанцій, серверів, персональних комп’ютерів та парку принтерів – усе під пильним оком Володимира. А у вільний час НІБУЛОНівець грає в музичному гурті «Максимус», пише пісні та займається аранжуванням. Проте насправді професійна освіта у Володимира – саме музична. 

Ми розпитали у Володимира про його айтівсько-музичну кар’єру, що найбільше надихає в музиці та чи справді треба мати талант, щоб грати на музичних інструментах?

«Займатись музикою я почав ще в дитинстві, ходив до музичної школи, а з 4-го класу грав на трубі в місцевому духовому оркестрі. Думаю, вже тоді зрозумів, що музика – саме те, чим я хочу займатись у житті. Вступив до Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка. Закінчив його з дипломом «Диригент духового оркестру та організатор культурних заходів». Граю на синтезаторі, гітарі, саксофоні та трубі.

Як і в кожному навчальному закладі, ми вивчали не лише профільні предмети. На базі коледжу був відділ програмування. Мене дуже зацікавила ця тема. Того, що давали на парах, мені було мало, я хотів поглибити знання. Багато часу проводив, збираючи комп’ютери та налаштовуючи їх сам та з однокурсниками.

Після випуску спочатку влаштувався в місцевий Будинок офіцерів. Працював із духовим оркестром, але у відділі кадрів значився як радіотехнік. Можливо, тоді це був своєрідний знак, що в моїй кар’єрі буде ось така несподівана зміна напрямку! У 2012 році Юрій Бурковський (засновник гурту, у якому я зараз граю, та людина, що власне й надихнула мене приєднатися до групи) порекомендував мене як системного адміністратора, коли на філії «Тетерів» шукали співробітника.

А в січні 2017 року був створений гурт «Максимус», учасником якого я є з першого дня. Ми починали з 10 учасників – музиканти, солісти, технічний персонал. Час від часу склад змінювався. Зараз у складі троє музикантів, двоє солістів та звукооператор. У гурті я граю на саксофоні та синтезаторі, займаюсь організацією концертів та знімаю всі заходи на відео.

Усі концерти граємо винятково наживо. Минулого року вирішили організовувати виступи на підтримку ЗСУ. Перший з міркувань безпеки провели онлайн і доволі успішно. У ньому також узяв участь наш місцевий танцювальний колектив. Ще один благодійний концерт та ярмарок провели в Будинку культури. Цей захід також пройшов чудово! За отримані кошти з ярмарку, які ми об’єднали з коштами від місцевого ліцею (вони теж провели благодійний ярмарок) та від волонтерів, ми змогли придбати обладнання для нашого захисника, який до речі працює на нашій філії «Тетерів».

Ми співпрацюємо з місцевими волонтерами і в разі потреби передаємо гроші їм. Або ж закуповуємо обладнання самі. Волонтери купують усе необхідне для бійців з нашого краю: чай, каву, тактичні рукавиці, термобілизну, окопні свічки, сім-карти, планшети, рюкзаки з аптечками тощо. Список насправді невичерпний. Найважчі збори – на дрони, тепловізори, генератори. Ми розуміємо, що лише одним концертом гроші на них не зберемо. Тому підключаємо інші ресурси, звертаємось за допомогою до великих фондів та організацій.

Усі в нашому гурті працюють, тому концерти влаштовуємо не так часто, як би нам хотілось, але готуємось дуже ретельно. Наступний заплановано ближче до осені, план заходу та сценарій майже готові.

До війни ми грали в основному кавери відомих композицій. Зараз робимо акцент на патріотичну тематику та запис і виконання власних пісень. Наша мета – познайомити людей із сучасною українською культурою, показати, наскільки наша музика цікава, різноманітна, багатогранна і нічим не поступається європейській!

Музика має неймовірну силу! Це не просто розвага, спосіб цікаво провести час. Музика може підносити, коли здається, що вже немає сил, окриляти, розслабляти, гуртувати чи заряджати. Мене неймовірно надихає, коли нам вдається передати людям посил та енергію, які закладалися в пісню. Я бажаю кожному відчути ці емоції!

Якщо ви колись задумувались над тим, щоб навчитись грати на будь-яких музичних інструментах, не вагайтесь. Насправді якщо у вас є 10% таланту, решта – ваша праця над втіленням задуманого. Бо можна мати 90% таланту й загубити його, не прикладаючи зусиль для розвитку. Сьогодні є безліч різних курсів, шкіл, репетиторів, самовчителів. Сучасні технології дозволяють опанувати будь-який інструмент. Повірте: варто лише спробувати і ви не зможете спинитись грати!

Музика лікує душу, а життя залежить від того, яку пісню співає душа».

Ознайомитись з творчістю гурту «Максимус», дізнатись про найближчі концерти та підтримати наших музикантів ви можете за посиланнями:

Youtube

Facebook

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме