На філіях «НІБУЛОНу» встановлені нові модульні укриття

Турбуємось про безпеку та комфорт наших співробітників. Нещодавно для філій «НІБУЛОНу», наближених до зони бойових дій, ми відпрацювали нову модель укриттів – мобільних бомбосховищ. Це окремі захисні споруди, що забезпечують безпечний та швидкий вхід під час повітряної тривоги та вихід за першої потреби. 

Перший успішний досвід впровадження нових конструкцій маємо на філії «Бессарабська», після чого відкрили подібні модульні укриття на філіях «Хортиця», «Зеленодольська» та Перевантажувальному терміналі. 

Для комфортного перебування співробітників заводські бомбосховища після встановлення були додатково ущільнені та пофарбовані. Також була проведена електрика та освітлення, встановлені металеві двері, що відкриваються як ззовні, так і зсередини. Укриття обладнані зручними меблями, запасами води, їжі, аптечкою та вогнегасником, раціями та радіоприймачами.   

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме