Напередодні акредитації з машинного розмінування НІБУЛОНівські розмінувальники пройшли практичний тренінг від GCS 

Фахівці відділу розмінування «НІБУЛОНу» пройшли черговий практичний тренінг від компанії Global Clearance Solutions та підвищили навички керування машиною GCS-200. 

НІБУЛОНівські демайнери продовжують роботу над отриманням сертифікації від Центру протимінної діяльності при Міністерстві оборони України одразу за чотирма процесами гуманітарного розмінування, а саме: «Технічне обстеження території», «Ручне розмінування», «Обстеження районів ведення бойових дій» та «Розмінування з використанням машин та механізмів». Успішна сертифікація у свою чергу дозволить нашим фахівцям проводити заходи майже за всіма наявнми в Україні процесами розмінування. 

Тренінги та постійне підвищення кваліфікації є важливою складовою підготовки наших спеціалістів до роботи, яка невдовзі чекатиме на них. Так, навчання від GCS проходило наприкінці лютого в польових умовах на території Снігурівщини Миколаївської області. Наші демайнери не тільки оновили знання щодо техніки ефективного та безпечного керування машиною GCS-200 за різних умов рельєфу та погоди, а й отримали корисні практичні вказівки та поради.   

Лорі Вентер, технічний радник з операцій GCS, щодо навчання зазначив: «Проводячи правильне навчання з потрібними ресурсами в потрібний час і в потрібному місці, GCS хоче досягти як навчання, так і відмінного обслуговування наших комерційних клієнтів і друзів у «НІБУЛОНі». GCS тут, щоб допомогти».

Максим Совєткін, начальник відділу з розмінування компанії «НІБУЛОН» зауважив: «Наша компанія впевнено крокує до освоєння механізованого розмінування завдяки технічній підтримці та менторству компанії GCS. Невдовзі матимемо змогу надавати послуги будь-яким підприємствам будь-якої власності за собівартістю та повертати в економіку щоденно понад 10 000 квадратних метрів сільськогосподарських земель, які було забруднено вибухонебезпечними предметами внаслідок бойових дій. Дякуємо за допомогу Німецькому банку розвитку DEG Impulse gGmbH, дочірньої компанії DEG, яка уможливлює цей прогрес. Це приклад партнерства в інтересах продовольчої безпеки, вартий наслідування,  адже прямо зараз українські аграрії потребують допомоги з фінансування послуг з розмінування, щоб відновити обробіток землі і відповідно забезпечити зерном світові ринки».

Раніше НІБУЛОНівські розмінувальники успішно завершили навчання з керування та обслуговування машини для розмінування від компанії GCS.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме