Напередодні Дня Збройних сил України НІБУЛОНівці долучились до збору донорської крові

Серед НІБУЛОНівців є ті, хто регулярно здає кров і має посвідчення донора. Та майже для всіх, хто здавав кров цього разу, ця донація була першою. Загалом медики зібрали майже 14 л крові. Від початку повномасштабного вторгнення рф до лав ЗСУ вступило 642 НІБУЛОНівці. Наші агрономи, бухгалтери, трактористи, транспортувальники, інженери, юристи стали бійцями, операторами БпЛА, майстрами радіолокаційного обладнання, санітарними інструкторами. Щодня вони роблять усе можливе, аби захистити нас із вами й дати змогу працювати й бути в колі рідних і близьких. А ми тут, у тилу, маємо зробити все можливе, щоб підтримати їх. Дякуємо ЗСУ, що маємо змогу працювати на своїй землі!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме