«НІБУЛОН» демонструє рекордні показники з експорту за період війни 

Результат квітня 2024 року – 434 тисячі тонн перевантаженого збіжжя (кукурудзи та пшениці) – став найкращим із часів початку повномасштабного вторгнення і наблизився до рівня довоєнних показників.  

Незважаючи на руйнівні пошкодження та блокаду Миколаївського порту, «НІБУЛОН» демонструє відновлення обсягів експорту протягом 2022-2024 років та повертає собі частку ринку. 

Це стає можливим завдяки розвитку альтернативних каналів через Дунайський порт та ефективному використанню можливостей чорноморських портів. 

Так, за 9 місяців 2023/24 МР «НІБУЛОН» експортував 2,4 млн тонн агропродукції, незважаючи на блокування українських чорноморських портів на початку маркетингового року. Очікувані річні обсяги експорту в 2023/24 МР – 3,2-3,4 млн тонн. Поточна частка компанії через дунайські порти в 1 кварталі 2024 року була в діапазоні 20-30%. 

«Наразі робота логістичної інфраструктури «НІБУЛОНу» розподілена між двома каналами, – розповідає Володимир Славінський, директор з торгівлі «НІБУЛОНу». – Після того як завдяки ЗСУ було відновлено роботу портів Чорного моря, значна частина обсягів зернових, які ми експортували через «річку», переорієнтувалася на «велику воду». Водночас Дунай продовжує відігравати ключову роль для нашого експорту – частка цього каналу у структурі продажів складає 70%».  

Такі показники «НІБУЛОН» вважає своє беззаперечною перемогою, адже щодня компанія працює для забезпечення зв’язку українських фермерів із міжнародними ринками та для збереження глобальної продовольчої безпеки.   

«Стабілізувати діяльність, відновити експорт та повернути обсяги було для нас справою честі, – продовжує Володимир Славінський. – Зокрема нам було важливо віддати шану нашому засновнику, Олексію Вадатурському. Адже саме завдяки його роботі наша країна відома у всьому світі як постачальник високоякісного зерна та взірець розвитку надсучасної внутрішньої логістики. Пишаємось результатами і тим, що нам вдається продовжувати справу цієї легендарної людини».  

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме