«НІБУЛОН» долучився до проєкту «Укрзалізниці» «Залізна зміна»

Мета проєкту – допомогли українським підліткам, які замість пізнавати світ та обирати майбутній шлях змушені тікати від війни, виховати в собі сильних, вольових, допитливих та цілеспрямованих людей, за якими – відновлення й майбутнє нашої країни. Учасники проєкту – діти, які втратили домівку чи батьків, діти військовослужбовців, тимчасово переміщених осіб та залізничників. Упродовж 14 днів вони мандрують країною, відкривають невідомі для себе місця і проводять час із користю: знайомляться з відомими українськими діячами, відвідують тренінги, лекції, а також вітчизняні підприємства, які в умовах війни працюють на благо України. Так, минулого тижня група дітей «Залізної зміни» відвідала нашу філію «Смотрич». Екскурсію потужностями філії провів її директор Олександр Бігун. Олександр розповів історію створення компанії та філії, розкрив принципи та особливості її роботи. Під час екскурсії діти мали нагоду приєднатися до робочих процесів, відвідати лабораторію та побачили зсередини, як працює елеватор та інші ключові елементи підприємства. Дякуємо, «Укрзалізниця», за чудовий проєкт #Залізна_зміна та можливість бути причетними до такої важливої справи!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме