«НІБУЛОН» оновлює модель корпоративного врядування

Консультанти Василь Кісіль і Партнери допомогли ефективно розподілити повноваження між органами компанії, врахувавши особливості бізнесу «НІБУЛОНу». З узгодженою матрицею повноважень ВКП підготували ключові документи для впровадження нової однорівневої моделі управління: статут (успішно зареєстрований у жовтні), положення про Раду Директорів і чотири комітети в її складі, договори з виконавчими і невиконавчими членами Ради Директорів.Директорка з юридичних питань «НІБУЛОНу» Анна Лазуренко коментує проєкт так: «У комплексній трансформації важливі чітке розуміння цілей впроваджуваних змін, експертиза та неупереджений погляд на внутрішню ситуацію в компанії. Ми вдячні ВКП за відкриту фахову дискусію та готовність відстоювати позиції, що захищають інтереси компанії в цілому. Експертиза команди ВКП та їхній бізнес-орієнтований підхід суттєво допомагають проєкту. Окремо хочу подякувати ЄБРР за підтримку «НІБУЛОНу» в цьому важливому проєкті».Володимир Ігонін, партнер Василь Кісіль і Партнери, вітає впровадження гарних практик врядування: «Будувати з нуля непросто. Але ще складніше впроваджувати зміни в «дорослій» компанії, заснованій у 1991 році. «НІБУЛОН» має славетну історію. Переконаний, що сучасне та синхронізоване з найкращими стандартами корпоративне врядування піде «НІБУЛОНу» лише на користь. Під час нашої спільної роботи ми переконалися, що вся команда «НІБУЛОНу» щиро вболіває за компанію та прагне продовжити успішний шлях однієї із перших компанії незалежної України. А ми раді цьому посприяти».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме