«НІБУЛОН» отримав 12,8 млн євро від  Експортно-інвестиційного фонду Данії (EIFO)    

Фінансування від данського інвестиційного фонду спрямують на придбання 74 одиниць сучасної сільськогосподарської техніки.  

Фінансування відбулось у межах соціальної програми данського інвестиційного фонду, створеного для України. Про запуск програми було оголошено у травні минулого року під час Українського інвестиційного форуму в Копенгагені. Програма фінансуватиме проєкти із залученням найкращих данських технологій та інноваційних рішень і буде доступною як для державного, так і приватного секторів.      

«Ми вдячні данським партнерам, що підтримують український бізнес, який зараз в умовах війни працює не завдяки, а всупереч. Нам справді життєво необхідно все більше таких позитивних сигналів як переконливих прикладів для наслідування. Тільки в такий спосіб ми зможемо якомога швидше відбудувати Україну», – зазначила Ірина Левківська, фінансова директорка компанії «НІБУЛОН».    

«Я дуже радий, що ми підписали першу кредитну угоду від фонду, створеного для України. 12,8 млн євро виділено «НІБУЛОНу» для придбання 74 одиниць нової сільськогосподарської техніки. Фінансування допоможе компанії збільшити врожайність зернових за рахунок модернізації сільгосптехніки та зміцнити довгострокове фінансове становище компанії. Кредит важливий як для України загалом, так і для «НІБУЛОНу» зокрема. В EIFO ми пишаємося тим, що можемо зробити невеликий внесок у величезну роботу з відновлення, яка чекає на Україну і яка наразі є однією з найважливіших справ для її громадян. Ми з нетерпінням чекаємо на майбутню співпрацю з «НІБУЛОНом» та іншими українськими й данськими компаніями, які працюють в Україні», – сказав Педер Лундквіст, генеральний директор EIFO, підписавши кредитну угоду в укритті Міністерства фінансів України під звуки повітряної тривоги над Києвом. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме