«НІБУЛОН» підписав грантовий контракт від DEG Impulse gGmbH на €4,8 млн на придбання машин для розмінування

Німецька державна фінансова установа виділяє грант у розмірі €4,8 млн у межах програми фінансування develoPPP Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини – BMZ. Кошти буде спрямовано на забезпечення технічного розмінування – етапу очищення української землі від вибухонебезпечних предметів із використанням спеціальних машин з розмінування. Механізований підхід дозволить значно підвищити швидкість розмінування та зберегти життя саперів. «Компанія «НІБУЛОН» співпрацює з DEG – Deutsche Investitions– und Entwicklungsgesellschaft mbH, дочірньою компанією KfW, з 2019 року. За цей час найбільший Німецький банк розвитку неодноразово брав участь у фінансуванні наших інвестиційних проєктів та операційної діяльності. Зараз під час війни DEG надає реальну підтримку не тільки «НІБУЛОНу», але й широкому колу власників земель, громад та агровиробників України. Придбане обладнання ми використаємо не тільки для розмінування власного земельного банку, але й надаватимемо послуги всім, хто цього потребує. Гаряче дякуємо DEG та особисто СЕО Роланду Сілеру за вашу відкриту позицію і допомогу», – зазначає Андрій Вадатурський, СЕО «НІБУЛОНу». Нагадаємо, що в квітні 2023 року «НІБУЛОНом» отримано статус оператора з протимінної діяльності та перший сертифікат на нетехнічне обстеження територій на яких велися бойові дії або які перебували під окупацією. Обладнання, яке буде придбано за грантові кошти, дозволить сягнути наступного рівня – права на технічне обстеження територій (ТО), розмінування вручну (РВ), обстеження району ведення бойових дій (ОРВБД). Сертифікат на ТО дозволяє здійснювати роботу з пошуку ВНП на потенційно забруднених ділянках, які були зазначені НТО, та підтверджувати чи спростовувати наявність ВНП, а сертифікат РВ – розміновувати заміновані ділянки вручну або механізованим способом, де це можливо.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме