«НІБУЛОН» посилює економіку України

У 2023 році підприємствами «НІБУЛОНу» сплачено 640,13 млн грн податків та зборів до державного та місцевих бюджетів. За підсумками двох останніх років компанія сплатила 1,3 млрд грн податків та зборів.

Упродовж 32 років компанія «НІБУЛОН» суворо дотримується податкової дисципліни й сплачує податки та збори до бюджетів різних рівнів. 

Незважаючи на завдані країною-агресором збитки та попри те, що наразі працює лише 32% активів компанії, «НІБУЛОН» продовжує підсилювати економіку всієї держави та місцевих громад.

У 2023 році підприємствами «НІБУЛОНу» сплачено 640,13 млн грн податків та зборів до державного та місцевих бюджетів. За підсумками двох останніх років компанія сплатила 1,3 млрд грн податків та зборів. 

Своєчасне надходження податків завжди має важливе значення для держави, зокрема в процесі формування та виконання державного бюджету. В умовах повномасштабної війни великі платники податків створюють надійний фундамент для економічної стабільності. Для більшості громад присутності податки підприємства складають основну дохідну частину місцевих бюджетів та дозволяють реалізовувати необхідні соціальні проєкти. 

Ми продовжуємо інвестувати в інфраструктуру держави, розширюючи потужності, щоб мати можливість і надалі забезпечувати продовольчу безпеку у світі. Ми продовжуємо рухатись далі у питанні гуманітарного розмінування, щоб якомога швидше повернути в економіку орні землі. Так, зараз НІБУЛОНівські демайнери проходять сертифікацію за такими видами гуманітарного розмінування як технічне обстеження (ТО), розмінування вручну (РВ), розмінування з використанням машин та механізмів, обстеження району ведення бойових дій (ОРВБД). Дякуємо всім інвесторам та партнерам компанії за підтримку на шляху до пожвавлення української економіки.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме