«НІБУЛОН» повернув 65% земельного банку Снігурівської філії в економіку

Протимінна діяльність на цій філії триває вже близько чотирьох місяців, і за цей час команда саперів встигла провести нетехнічне обстеження майже десятої частини потенційно забрудненого ВНП земельного банку компанії. Також команда розмінувальників протягом місяця пройшла додаткову підготовку за фахом «Сапер розмінування» й отримала відповідні сертифікати державного зразка.Для розширення сфери своєї діяльності наші демайнери зібрали весь необхідний пакет документів і розпочали процес проходження сертифікації за такими напрямами протимінної діяльності гуманітарного розмінування: «Технічне обстеження», «Розмінування вручну», «Очищення району ведення бойових дій».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме