«НІБУЛОН» презентує оновлене портфоліо послуг лабораторних досліджень

Виробничо-технологічна лабораторія перевантажувального термінала – справжня гордість компанії, яка за оснащенням не має аналогів в Україні. Тут, у триповерховому лабораторно-адміністративному корпусі, створено всі умови для отримання швидких і точних результатів при визначенні якості зернових, зернобобових та олійних культур. На високоточному обладнанні від провідних світових виробників працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом. Це вони засвідчують якість українського збіжжя та проводжають його в дорогу до світових ринків. Це вони забезпечують точність випробувань за допомогою найсучасніших методів, таких як атомно-абсорбційна спектрофотометрія, імуноферментний аналіз, хроматографічні, молекулярно-генетичні та радіологічні випробування. Дізнайтесь більше про лабораторні послуги перевантажувального термінала «НІБУЛОНу» за посиланням. У разі виникнення додаткових питань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 (0512) 58 04 46 або на E-mail: drobina@nibulon.com.ua.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме