«НІБУЛОН» провів навчання для добровільної пожежної команди

Елеваторні комплекси та перевантажувальні термінали компанії – це сучасні підприємства європейського зразка й за своїм призначенням є складними об’єктами з підвищеним ризиком виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій. «НІБУЛОН» не лише інвестує кошти в забезпечення найкращих та безпечних умов праці, а й проводить спеціальні навчання та інструктажі задля попередження можливих надзвичайних ситуацій техногенного характеру.Так, 10 та 12 жовтня відділ пожежної безпеки «НІБУЛОНу» провів на перевантажувальному терміналі низку навчальних заходів, які передбачали теоретичну та практичну частини. Серед учасників навчальних занять були працівники всіх чотирьох змін термінала та адміністрація.Під час теоретичного опрацювання Олександр Македонський та Віталій Сапожніков детально розповіли про порядок дій під час виникнення та гасіння умовної пожежі, про процедуру подачі води з залученням пожежного автомобіля та зовнішнього протипожежного водопостачання перевантажувального термінала.Для відпрацювання теоретичних знань та умінь була запропонована легенда, згідно з якою сталося умовне займання ємностей для зберігання зерна. Дотримуючись регламенту, фахівці термінала вжили необхідних заходів для ліквідації умовної пожежі в ємностях та охолодження сусідніх силосів для запобігання збільшенню площі пожежі. Варто відзначити, що навчання з питань цивільного захисту та пожежної охорони регулярно проводяться на всіх підприємствах компанії. Окрім того, підрозділи компанії «НІБУЛОН» систематично стають майданчиками для тактико-спеціальних навчань пожежної охорони пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС. Це неабияк сприяє попередженню надзвичайних ситуацій, повній готовності й злагодженості дій у разі їх виникнення.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме