«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

Сівалки HORSCH Maestro – одні з найкращих і найвисокотехнологічніших на ринку посівної техніки, зручні і продуктивні. Висока точність висіву обладнання дозволить нам ефективно і швидко виконувати операції за робочої швидкості руху до 15 км/год.На користь техніки HORSCH говорить також той факт, що цей виробник постійно вдосконалює свої машини і тестує у виробничих масштабах, зокрема й в Україні. Крім того, компанія має розвинуту сервісну базу в Україні, що дозволяє експлуатувати й обслуговувати техніку з мінімальними простоями в майбутньому.Ми прагнемо оптимізувати наші виробничі процеси та підняти якість і продуктивність посіву на новий рівень. Щиро вдячні HORSCH за співпрацю та за те, що разом із нами будують майбутнє сільськогосподарської галузі!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме