«НІБУЛОН» придбав новий автомобіль екстреної швидкої медичної допомоги Volkswagen Crafter для безпечної роботи своїх демайнерів

Цей автомобіль оснащений передовими технологіями безпеки та широким спектром медичного обладнання, зокрема, ношами-каталкою, приймальним пристроєм, ковшовими ношами, вакуумним матрацом, м'якими ношами, спинною дошкою, набором для переломів, шийно-комірцевим набором, аспіратором, пульсоксиметром, дефібрилятором тощо. Щойно НІБУЛОНівські демайнери отримають відповідні сертифікати з гуманітарного розмінування, високотехнологічна платформа для спасіння життів під назвою Volkswagen Crafter заступить на чергування в польових умовах, до яких вона пристосована максимально. Автомобіль екстреної меддопомоги стане невід'ємною частиною медичної інфраструктури гуманітарного розмінування, яку ми розбудовуємо для забезпечення безпеки та належних умов праці наших співробітників. Volkswagen Crafter типу B – це ефективний та надійний автомобіль для надання швидкої медичної допомоги, який об'єднує передові технології безпеки та сучасне медичне обладнання. Висока якість збірки автомобіля робить його незамінним інструментом для медиків при наданні допомоги та спасінні життів. Купівля автомобіля швидкої медичної допомоги стала можливою завдяки програмі фінансування develoPPP Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та з підтримкою DEG Impulse gGmbH та Німецького державного банку розвитку (KFW DEG). Також дякуємо «КСЕНКО Авто Продакшн» за співпрацю, адже нову карету швидкої допомоги ми придбали саме в них. Нагадаємо, що зараз НІБУЛОНівські демайнери проходять сертифікацію за такими видами гуманітарного розмінування як технічне обстеження (ТО), розмінування вручну (РВ), розмінування з використанням машин та механізмів, обстеження району ведення бойових дій (ОРВБД). Щойно команда саперів пройде сертифікацію, новачок НІБУЛОНівського автопарку Volkswagen Crafter вийде на «бойове» чергування в поля Снігурівщини, щоб наші люди були в безпеці.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме