«НІБУЛОН» розпочав посівну кампанію 2024

Поточного тижня аграрний блок «НІБУЛОНу» розпочав посівну кампанію ярових культур. Цьогоріч сівбу  ярових  буде проведено на площі 38 000 тис. га, що значно більше у порівнянні з площами, зайнятими під ярові торік – 28 тис. га.

Водночас змінено розподіл культур. Так, у сезоні 2024 року «НІБУЛОН» збільшує площі сівби кукурудзи та сої,  а площі посівів соняшника натомість зменшені. Це пов’язано із ціновими очікуваннями на товарні партії зерна в цьому році та прогнозуванням кращого економічного результату. Загалом придбано 3 000 посівних одиниць соняшнику, 22 000 – кукурудзи, заплановано придбання 40 тонн сої, закладено та підготовлено до посівної 500 тонн насіння сої власного виробництва.  

Посівна, яка через погодні умови розпочинається раніше, ніж було заплановано, стартувала у чотирьох кластерах, які охоплюють Миколаївську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку і Житомирську області. За сприятливих умов аграрії компанії розраховують закінчити процес уже до середини травня з розрахунку виконання 2,0 тис. га посіву на продуктивну добу.  

Розмірковуючи про ризики зі зниження врожайності, директор з агровиробництва «НІБУЛОНу» Олег Веселов зазначив, що наразі вони відсутні. Компанія розраховує на валовий збір ярових культур на рівні: кукурудза – 200 000 тонн, соя – 15 000 тонн, соняшник – 25 000 тонн. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме