«НІБУЛОН» розпочав посівну з використанням технології стріп-тілл

В її межах здійснюється експериментальне використання двох різних підходів до посіву. З одного боку, класичний метод обробки ґрунту та посіву зерновими сівалками. З іншого – упроваджується технологія стріп-тілл у Миколаївському кластері. Таким чином протягом минулого тижня вже засіяно майже 3 тисячі гектарів ріпаку. Стратегічне рішення обмежити посівні площі ріпаку в сезоні 2024 року, зосередивши їх лише в Миколаєві, базується на економічних розрахунках та спрямоване на максимізацію врожайності й раціональне використання ресурсів.Нагадаємо, що технологія стріп-тілл передбачає посів в оброблені смуги з міжряддям 70 см та використання позиціонування в режимі реального часу (RTK) з відхиленням до 2,5 см. Така практика допомагає не лише забезпечити високу точність та ефективність технологічних операцій, але й зменшити споживання палива, обмежити випаровування вологи з ґрунту та запобігти вітровій ерозії.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме