«НІБУЛОН» розпочав шлях Lean-трансформації

Розпочали шлях Lean-трансформації спільно з Lean Institute Ukraine. Пишаємося цією співпрацею та хочемо розповісти вам про неї більше.

 

Партнерство стало можливим завдяки ГО «Міжнародна фундація розвитку», що спільно з  Lean Institute Ukraine проводять навчання «Lean Yellow Belt Basic» в рамках реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». 

Також, окрім цього проєкту, ми почали роботу над глобальною діагностикою виробничого процесу та системним покращенням основних процесів. Наша ціль — оптимізація, за допомогою Lean-методології, яка прибере втрати з процесів. 

Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною та принесе неабияку користь не тільки компанії, а й всій агропромисловій галузі України! 

Обовʼязково ділитимемося з вами результатами нашої роботи у наступних дописах! Слідкуйте! 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме