«НІБУЛОН» спільно з TopLead дослідить вплив війни на довкілля

Ми, як ніхто інший, розуміємо, якого нищівного впливу завдає країна-агресор не тільки економіці й інфраструктурі країни, а й навколишньому середовищу.- Через підрив Каховської ГЕС південь України опинився на межі техногенної катастрофи, екологічні наслідки якої будуть незворотними не лише для України, а й для всієї європейської спільноти. Годі й говорити про відсутність судноплавства й можливості транспортувати вантажі більш екологічним видом транспорту на роки.- Забруднення вибухонебезпечними об’єктами завдало колосальної шкоди полям, степам, лісам та біорозмаїттю країни. Так, загальна площа території, яку потрібно розмінувати компанії, складає близько 25,5 тис. га, що становить майже 30% земельного банку «НІБУЛОНу». Кожен замінований гектар української землі має прямі наслідки для глобальної продовольчої безпеки, адже це 4 тис. тонн незібраного врожаю зернових або 8 тис. тонн незібраного врожаю кукурудзи.До початку повномасштабного вторгнення «НІБУЛОН» регулярно проводив заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів, що є невід’ємною складовою стандарту екологічного добробуту компанії. Зараз під час війни ми продовжуємо рухатись уперед у відповідності до наших цінностей і стратегії сталого розвитку. Власними силами розміновуємо поля, аби забезпечити продовольчу безпеку, й водночас робимо все можливе, аби кожен злочин було зафіксовано.Дослідження реалізується командою TopLead спільно з Міністерством захисту довкілля та природоохоронних ресурсів України й польським виданням Gazeta Wyborcza і буде презентовано на EU Green Week в Брюсселі, Конференції ООН зі зміни клімату СОР28 тощо. Якщо ви зацікавлені в отриманні результатів дослідження, заповніть форму на сайті: https://www.topleadprojects.com/preorderecomain?fbclid=IwAR3yvfwGg-DBUJPe98agEqxKT4zffH3CVh3ZXK1QwTqM6Ho1afk-foaT0U4

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме