«НІБУЛОН» та «КРЕДИТВЕСТ БАНК» підписали реструктуризацію умов кредитного договору

Відповідно до досягнутих домовленостей термін дії кредитного договору було пролонговано на 6 років.АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», який належить до турецької фінансової групи Altinbas Holding A.S., є одним із перших банків з іноземним капіталом у кредитному портфелі «НІБУЛОНу», який підписав реструктуризацію фінансових зобов’язань компанії.««НІБУЛОН» та АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» співпрацюють ще з 2016 року, зокрема й у межах спільного проєкту України та Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для МСП та установ з середньою капіталізацією». Тому допомога нашого давнього партнера в умовах війни для нас надзвичайно цінна. Рішення «КРЕДИТВЕСТ БАНК» щодо реструктуризації є прикладом дієвої підтримки міжнародної фінансової спільноти, яка спрямована на забезпечення життєдіяльності української економіки та України в цілому», – коментує Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНу».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме