«НІБУЛОН» закупив 2 навантажувачі CASE для потреб філії «Бессарабська» та ТОВ «Колосівський елеватор»

Продовжуємо реалізацію програми модернізації елеваторного напряму, яка була затверджена восени 2023 року. Важливу роль у ній відіграє модернізація технологічного обладнання, а надто закупка нової сучасної техніки. Телескопічні навантажувачі CASE, придбані «НІБУЛОНом» для потреб філії «Бессарабська» та ТОВ «Колосівський елеватор», дозволять покращити виконання складських операцій та пришвидшити завантаження/ розвантаження збіжжя. Крім того, завдяки своїй багатофункціональності та різноманітним насадкам новий транспорт буде вирішувати низку господарських завдань філій. Так, наявність ковша та вил дозволить використовувати його для перевезення різних важких деталей та матеріалів по території філії, люлька – виконувати висотні роботи, а щітка – підтримувати відповідний санітарний стан території. Опікуватися новою технікою доручено водіям, які пройшли спеціальну підготовку, вирізняються відповідальним підходом до справи та продемонстрували високі робочі показники протягом минулого року. Впевнені, що нова сучасна техніка дозволить нашим філіям працювати ще ефективніше заради мети, яку ми всі плекаємо, – відкривати ринки збуту для українських аграріїв та продовжувати годувати світ.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме