«НІБУЛОН» завершив весняну посівну 2024

Найголовніше – дотрималися термінів, завершили кампанію в усіх регіонах, вклавшись у заплановані 4 тижні, незважаючи на погоду з її примхами.  

У результаті посіяно 9 тисяч гектарів соняшнику, 24 тисячі гектарів кукурудзи та 5 тисяч гектарів сої. У цілому під посіви ярових зайнято 38 тисяч гектарів, що значно більше в порівнянні з тогорічним результатом у 28 тисяч гектарів. 

Загалом у поточному сезоні ми зменшили посівні площі соняшнику порівняно з попередніми роками, що пов’язано з економічними очікуваннями й розрахунками, і сконцентрували свої зусилля на кукурудзі та сої. 

Навіть зараз, під час війни, ми інвестуємо в найкращий насіннєвий матеріал і покращуємо елементи технології задля поліпшення результату. Так, цього року шляхом введення нових препаратів та додаткових обробок проти хвороб було внесено коригування до схем хімічного захисту рослин, сплановано та виконано прикореневі та позакореневі підживлення культур. 

Разом із посівною кампанією проводилися заходи із догляду за озимими культурами, здійснювалася хімічна обробка засобами захисту зернових на загальній площі 14 тисяч гектарів, вносилися ґрунтові гербіциди  на площі понад 30 тисяч гектарів. Також почалися обробітки страховими гербіцидами на перших посівах кукурудзи й соняшнику. 

Наступний місяць буде присвячений догляду за посівами та підготовці до збиральної кампанії, яка розпочнеться вже у третій декаді червня. На часі й початок кормозбиральної кампанії. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме