НІБУЛОНівські демайнери розпочали практичне навчання на розмінувальній машині GCS-200

Навчання проходитиме 4 тижні і дозволить саперам «НІБУЛОНу» отримати такі практичні навички як розвідка та збір інформації, операційне планування, підготовка машини до роботи, оволодіння стандартними операційними процедурами для GCS-200, практичне застосування механічного активу машини, робота з навісним обладнанням GCS-200 – фрезою T-200 та ціпами F-200, користування пультом дистанційного керування GCS-200, керування машиною за допомогою системи камер, проведення безпечної евакуації розмінувальної машини, технічне обслуговування машини GCS-200 та її навісного обладнання, медична допомога. Як зазначив технічний радник з операцій GCS Лорі Вентер, навчання в польових умовах украй необхідне для подальшого ефективного машинного розмінування, оскільки дає студенту більше практичного досвіду використання різноманітного обладнання. На теоретичних заняттях студенти отримали необхідні знання. Тепер, під час практичного етапу, вони будуть застосовувати їх практиці, вдосконалюючи свої навички. Інженер з якості гуманітарного розмінування «НІБУЛОНу» Владислав Григор’єв, який також проходить підготовку, підкреслив, що практичне навчання дає змогу в умовах, наближених до реальних, відчути процес роботи і зрозуміти всі тонкощі методу. Також це гарна можливість проконсультуватись із інструкторами GCS щодо важливих практичних питань та заздалегідь відпрацювати порядок дій у разі виникнення можливих труднощів під час роботи в полі. Після проходження саперами навчання «НІБУЛОН» націлений отримати сертифікат на машинне розмінування державного зразка, що дозволить самостійно і з мінімальним ризиком для життя оператора розміновувати десятки гектарів полів щомісяця й надавати послуги всім зацікавленим агровиробникам та громадам. Зазначимо, що всього «НІБУЛОН» отримає 4 машини з розмінування, кожна з яких здатна щодня розміновувати площу, що дорівнює одному футбольному полю. До відома, на сьогодні ДСНС України має всього 15 подібних розмінувальних машин. Тому підписання грантового контракту між «НІБУЛОНом» та DEG Impulse gGmbH, за сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Німецького державного банку розвитку (KFW DEG), значно посилює систему розмінування та має таке величезне значення для України в напрямку очищення її земель. Як проходить практичне навчання, дивіться у нашому відео.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме