НІБУЛОНівці провели толоку до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

Сьогодні світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Як відповідальний агровиробник «НІБУЛОН» виступає за ощадливе сільське господарство і раціональне використання земельних і водних ресурсів задля захисту планети.

Проводимо заходи, спрямовані на запобігання еродуванню ґрунтів та зменшення кількості мінеральних добрив на користь органічних, скорочуємо використання палива завдяки технології Strip-Till, віддаємо перевагу водному та залізничному транспорту замість автомобільного, використовуємо енергоефективні та природоощадні технології.

Впроваджуючи глобальні комплексні заходи, не забуваємо й про малі, але від цього не менш важливі кроки, спрямовані на захист довкілля. Так, напередодні міжнародного свята підрозділи компанії по всій Україні провели толоки, які стали для нас уже традиційними. Протягом травня виробничі філії «НІБУЛОНу» виконали чимало робіт із благоустрою територій. Серед них регулярне косіння газонів та вивезення газонної трави, підстригання зелених насаджень, висадка квітів та дерев, спушування ґрунту, побілка дерев тощо.

Усі ці заходи є невід’ємною складовою стандарту екологічного добробуту «НІБУЛОНу». І нині, в умовах війни, коли країна-агресор завдає нищівного впливу як на економіку, так і навколишнє середовище України, продовжуємо триматись обраного курсу, аби передати нащадкам гідний спадок.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме