НІБУЛОНівці розпочали навчання з механічного розмінування, використовуючи обладнання Global Clearance Solutions AG

Навчання відбуватиметься у два етапи. Перший – теоретичний. Він охопить дослідження методології ефективного нетехнічного та технічного обстеження територій, ручного розмінування, розмінування в зоні ведення післявоєнних дій та машинного розмінування. Наступний етап – практичний. Він передбачає підготовку та здобуття практичних навичок операторами та механіками, які забезпечуватимуть роботу й безперебійне функціонування машин від GCS. Нагадаємо, що «НІБУЛОН» отримає чотири машини для розмінування виробництва GCS у межах програми фінансування develoPPP Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини – BMZ завдяки підтримці DEG Impulse gGmbH, дочірньої компанії DEG. Механізований підхід дозволить значно підвищити швидкість розмінування українських земель та зменшити ризик для життя саперів. На початковому етапі машини буде застосовано для очищення від мін і нерозірваних боєприпасів сільськогосподарських угідь та об’єктів критичної інфраструктури деокупованих районів Миколаївської області. У подальших планах «НІБУЛОНу» надання відповідних послуг усім зацікавленим особам та організаціям. За словами генерального директора та співвласника GCS Філіпа фон Міхаеліса, який урочисто привітав НІБУЛОНівців із початком навчання, команда GCS планує підготувати найбільш продуктивну і професійну команду саперів в Україні. GCS хочуть допомогти Україні в очищенні її територій, тому вони зроблять усе можливе, щоб НІБУЛОНівці задали стандарт того, як слід використовувати механічні засоби розмінування. Машина для розмінування GCS-200 розроблена та виготовлена в Німеччині швейцарською компанією-виробником Global Сlearance Solutions, чиє портфоліо починається з механізованих засобів розмінування для внутрішньодержавних операцій та технічного обслуговування і закінчується навчанням. Вона призначена для важких завдань із розмінування з максимальною живучістю в погіршених умовах зовнішнього середовища. Машина ліквідовує вибухонебезпечні пережитки війни, як-от протитанкові та протипіхотні міни, при повному дистанційному керуванні. Це мінімізує ризик загрози життю оператора під час розмінування.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме