НІБУЛОНівці відкрили театральний сезон

НІБУЛОНівці не лише працюють разом задля продуктової безпеки світу, а й мають чудову традицію – проводити дозвілля разом.

В таких спосіб ми не тільки відновлюємо сили, але й маємо змогу розділити один з одним наші вподобання. Минулого року до числа захоплень працівників київського офісу ввійшли екскурсії столицею. Навесні, поки погода не надто сприятлива для прогулянок, ми відкрили театральний сезон. До нього долучились і миколаївці.  

НІБУЛОНівці київського офісу відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, де грали виставу «Незрівнянна».  У центрі оповіді — реальна історія американки Флоренс Фостер Дженкінс, яка стала відомою завдяки повній відсутності музичного слуху, відчуття ритму та вокального таланту, проте вважала себе неперевершеною вокалісткою і навіть виступила на найпрестижнішій сцені Нью-Йорка — у Карнегі-хол. Втілила на сцені образ Флоренс по-справжньому незрівнянна, талановита Наталія Сумська. Прем’єра комедії відбулась ще в 2016 році й до сьогодні збирає повні зали! Глядачі залишились у захваті від блискучої гри акторів! Не проминіть можливість насолодитися цією виставою і ви!   

Миколаївці ж завітали до Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії. 17 березня тут грали класику українського драматичного мистецтва, яка не потребує реклами чи представлення, – виставу «Кайдашева сім’я» за п’єсою Івана Нечуй-Левицького. З 1999 року спектакль посідає почесне місце в репертуарі театру й досі збирає аншлаги.  

Українська культура прекрасна в усіх своїх проявах. Вона підтримує нас та наповнює енергією. Тож маємо підтримати й ми її!  

Із вдячністю до всіх митців, які, попри все, знаходять сили творити й надихати нас, та воїнів ЗСУ, завдяки яким маємо можливість жити й проживати щасливі миті.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме