Олексій Вадатурський серед 100 найвизначніших українців  

Нещодавно NV опублікував список «Люди десятиліття», у якому присутній Герой України та почесний громадянин Миколаєва, засновник компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Кількість здобутків на користь України, зроблених Олексієм Опанасовичем протягом останніх десяти років, у випадку інших людей могла б скласти порядок денний декількох життів.  

Серед них запуск навігації на Дніпрі та Південному Бузі, створення мережі річкових терміналів, пов’язаних логістично сучасним флотом. Для його виготовлення Вадатурський витягнув із пекла занедбаності суднобудівно-судноремонтний завод, перетворивши його на острівець надії про сильну морську державу.  

Це Вадатурський під час коронавірусної пандемії інвестував у медичну галузь країни 100 млн грн, реалізувавши 4 масштабні благодійні проєкти в лікарнях Миколаєва. 

Це Вадатурський на початку повномасштабного вторгнення надав свої баржі, щоб заблокувати можливий підхід ворога до Миколаєва водним шляхом. 

Це Вадатурський, як справжній лідер, впливав на світ, торкаючись душ людей, які його оточували. 

Відзначення в рейтингу продемонструвало, що пам’ять про визначного миколаївця живе, адже має славне продовження у справах його життя.  

Гідною фіксацією пам’яті має стати й перейменування вулиці Фалєєвської на вулицю Олексія Вадатурського в Миколаєві: саме звідси Герой України і розпочав шлях компанії «НІБУЛОН».   

Колись Михайло Фалєєв розвивав Миколаїв та будував флот в інтересах російської імперії. У сучасній історії Олексій Вадатурський відіграв ключову роль у розвитку  незалежної України. У цьому принципова різниця між двома діячами, тому перейменування вулиці має неабиякий символізм та віддає належне пам’яті про Героя нашої, незалежної України. 

Нагадаємо, що голосування в Миколаєві ще триває. Підтримати ініціативу з перейменування вулиці Фалєєвської на честь Олексія Вадатурського можна двома способами:  

1. Завітавши із паспортом або довідкою ВПО в робочі дні до туристично-інформаційного центру (вул. Адміральська, 20, І під’їзд будівлі Миколаївської міської ради)   

2. Проголосувавши через платформу e-DEM за посиланням  

Кожен голос – це внесок в історію сучасного Миколаєва!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме