ОТП БАНК реструктурував кредит «НІБУЛОНу»

Таким чином, ще один банк із іноземним капіталом приєднався до запропонованих умов реструктуризації. Це вкотре підкреслює довіру іноземних фінансових установ до компанії та українського бізнесу в цілому. ««НІБУЛОН» та ОТП Банк мають понад десятирічну історію успішної співпраці. Ми вдячні банку за швидкість ухвалення рішення та конструктивний підхід у вирішенні питання реструктуризації фінансових зобов’язань компанії у такі непрості для української економіки часи. Для нас як бізнесу, який, незважаючи на чималі втрати, продовжує забезпечувати продовольчу безпеку України та світу в умовах війни, це черговий доказ підтримки міжнародних фінансовий установ заради економічної стійкості та майбутньої розбудови України. Ми дякуємо ОТП Банку за підтримку та впевнені у продовженні взаємовигідних партнерських відносин», – зазначила фінансова директорка «НІБУЛОНу» Ірина Левківська.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме