Підписали угоду з CLAAS на постачання сільськогосподарської техніки

Нове обладнання дозволить департаменту агровиробництва «НІБУЛОНу» зайти у весняно-польові роботи сезону 2024 з новою інноваційною технікою. У компанії розраховують, що це дасть змогу в стислі терміни та якісно здійснювати основні технологічні операції, заощаджувати пальне та інші ресурси.Оновлення техніки відбувається в межах проєкту реформи напряму та вдосконалення технології виробництва, ініційованого агродепартаментом «НІБУЛОНу» в 2023 році. Напрям має намір зменшити собівартість виробництва та вийти на конкурентоспроможний рівень відносно інших виробників сільгосппродукції. Такий курс передбачає зменшення кількості техніки при одночасному підвищенні ефективності та точності операцій.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме