Підтримайте ініціативу перейменування вулиці на честь Олексія Вадатурського в Миколаєві

Друзі, повідомляємо, що питання перейменування вулиці Фалєєвської на честь Олексія Вадатурського винесено на Громадські слухання. 

Усі ми знаємо Олексія Опанасовича як людину величезної сили волі. Він завжди був на стороні правди й ніколи не здавався. Дуже любив Миколаїв і віддав своє життя, залишаючись патріотом свого міста до кінця.  

Якщо ви так само як і ми переконані в тому, що пам’ять про цю постать має надихати українців на звершення в інтересах України, і маєте прописку в Миколаєві, підтримайте ініціативу перейменування вулиці Фалеєвської на честь Олексія Вадатурського.  

Проголосувати можна двома способами.     

1. Для тих, хто живе в Миколаєві, найпростіший спосіб – зробити це особисто, завітавши із паспортом або довідкою ВПО в робочі дні до туристично-інформаційного центру (вул. Адміральська, 20, І під’їзд будівлі Миколаївської міської ради). 

2. Якщо ви маєте прописку, але живете НЕ в Миколаєві, голосуйте через платформу e-DEM: 

•  Зайдіть за посиланням і оберіть варіант «Пропозиція громадськості: вул. Олексія Вадатурського»

•  Зареєструйтеся на платформі e-DEM та авторизуйтесь через додаток «ДІЯ» чи інший банк і підтвердіть свою пошту 

•  Знову натисніть «Проголосувати» за варіант «В» 

Голосуйте за перейменування, розповідайте про нього друзям і знайомим – саме ви можете вплинути на зміни в Миколаєві! 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме