Подбаймо про кібербезпеку разом

Черговий раз зловмисники не оминули можливість використати назву компанії «НІБУЛОН» іздійснили фішингову розсилку, у якій повідомляється про наявність ефемерної заборгованості. Не дозволимо шахраям похитнути нас. Якщо ви отримали лист від сумнівного адресата з незрозумілим вмістом, закликаємо дотримуватись такого алгоритму: • ігноруйте зміст листа;• у жодному разі НЕ відкривайте та НЕ зберігайте на комп’ютері будь-які вкладення, які містяться в додатку;• НЕ переходьте за посиланням, якщо такі містяться;• обов’язково повідомте вашу службу кібербезпеки про отримання такого листа. Дотримання цих простих правил не дозволить завдати шкоди господарській діяльності та збереже ваші персональні дані. Зловмисники намагаються завдати шкоди бізнесу, який допомагає нашій економіці вистояти. Тож будьте пильними. Вкотре наголошуємо, що вся інформація та новини компанії публікуються винятково на корпоративному сайті «НІБУЛОН» (https://www.nibulon.com/) та офіційних сторінках компанії у ФБ (https://www.facebook.com/nibulonltd), LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/nibulon) та YouTube (https://www.youtube.com/c/nibulonukraine).

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме