Поставили 340 тис. тонн агропродукції в нужденні країни

Відповідну акредитацію «НІБУЛОН» отримав ще у 2008 році й на сьогоднішній день є єдиною українською компанією, яка може брати участь у роботі гуманітарної місії на рівні з міжнародними гравцями. ««НІБУЛОН» – відповідальна компанія, яка поставляла збіжжя в країни Африки ще до світової кризи і продовжує робити це й нині під час війни. Подолання голоду у світі – невід’ємна складова нашої стратегії сталого розвитку та наша глобальна мета. Тому «НІБУЛОН» й надалі продовжуватиме постачати зерно українських фермерів тим країнам, які цього потребують у першу чергу, та всіляко буде підтримувати їх», – зазначив директор з торгівлі «НІБУЛОН» Володимир Славінський.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме