Працівники CCЗ «НІБУЛОН» освоюють нову спеціалізацію за сприяння USAID

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) 14 працівників «Суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» отримують додаткову спеціалізацію з питань будівництва та ремонту нових типів залізничних вагонів та вимог до зведення металевих мостів. 

Навчання відбувається в межах реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» ГО «Міжнародна фундація розвитку».

Розширення професійної кваліфікації співробітників заводу дозволить ССЗ «НІБУЛОН» зберегти робочі місця та диверсифікуватися за видами діяльності. Досвідчені корабели набудуть кваліфікації вагоно- та мостобудівників, поки їх компетенції у сфері морегосподарського комплексу не затребувані повною мірою в умовах війни через блокування росією чорноморських портів.

Навчання розпочалося в середині вересня і триватиме до середини листопада. На суднобудівників чекає вивчення типів вагонів для перевезення зернових та олійних культур, їх основних параметрів та конструкційних матеріалів, які використовуються у вагонобудуванні. Команда ССЗ «НІБУЛОН» засвоїть експлуатаційні властивості, конструкцію ходових частин, гальм тощо.

«Завдяки навчанню наші фахівці отримають ґрунтовну теоретичну та практичну базу, зможуть обслуговувати вагони, самостійно здійснювати ремонтні роботи й підтримувати їх у робочому стані впродовж усього часу експлуатації», – говорить Богдан Музика, директор ССЗ «НІБУЛОН».

У межах ініціативи «АГРІ Україна» Проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для потреб «НІБУЛОНу» 50 сучасних вагонів-хоперів.

«Використання цих вагонів уже допомагає нам покращити економіку транспортування зерна. Вартість перевезення збіжжя власними вагонами на 31% менша за використання послуг зовнішніх операторів, що дозволяє нам пропонувати кращі закупівельні ціни фермерам. Зараз, коли у штаті підприємства з’являться власні спеціалісти з обслуговування, зменшиться сукупна вартість їх обслуговування, що дозволить «НІБУЛОНу» пропонувати ще гнучкіші умови аграріям.

Крім того, Проєкт USAID допомагає «НІБУЛОНу» зберігати робочі місця в 9 заблокованих річкових елеваторах, у яких виникли додаткові витрати з перевезення збіжжя до найближчої залізничної станції. Для підтримки самоокупності кожного такого підприємства потрібно звідти перевозити понад 10 000 тонн збіжжя на місяць, що забезпечує безперервний щоденний обіг 50 вагонів від них до Ізмаїлу. Сучасні вагони-хопери, які отримала наша компанія, частково компенсують ці додаткові витрати та дозволяють нам забезпечувати роботою наших працівників у ці складні часи», – зазначає Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку «НІБУЛОНу».

Нагадаємо, «НІБУЛОН» також отримав від Проєкту USAID вагове обладнання для зважування автомобільного та залізничного транспорту. Використання цього обладнання та вагонів-хоперів дозволить компанії-агроекспортеру наростити обсяги перевезення зерна.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме