ПРАВЕКС БАНК і «НІБУЛОН» підписали двосторонню угоду про реструктуризацію кредиту на USD 5,5 млн

ПРАВЕКС БАНК, який є частиною Групи Intesa Sanpaolo, та один з найбільших операторів зернового ринку України «НІБУЛОН» уклали двосторонню угоду про продовження реструктуризації кредиту на суму USD 5,5 млн. Як партнери з довгою історією співпраці, сторони домовилися продовжити термін контракту на 6 років із пільговими відсотковими ставками та пільговим періодом для погашення боргу. 

«ПРАВЕКС БАНК підходить до кожного кейсу з реструктуризації заборгованості індивідуально, враховуючи специфіку бізнесу та потреби клієнтів. Такий підхід дозволяє забезпечити найбільш ефективні фінансові рішення та підтримувати стабільні партнерські відносини», – підкреслив Юрій Литвиненко, Директор департаменту управління кредитами ПРАВЕКС БАНК. 

Реструктуризація кредиту допоможе «НІБУЛОНу» оптимізувати фінансові потоки та зосередитися на реалізації стратегічних проєктів, спрямованих на зміцнення та розвиток аграрного сектору України. 

«Ми впевнені, що цей крок стане важливим стимулом для подальшого зростання та процвітання компанії, зміцнюючи наші позиції на ринку та сприяючи економічному розвитку країни», – зазначила Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНа». 

Раніше ми повідомляли, що «НІБУЛОН» та Райффайзен Банк підписали двосторонню угоду з реструктуризації кредиту 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме