РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯПРОЕКТНОГО МОНІТОРИНГУ У 2023 PОЦІ ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Післяпроєктний моніторинг об’єкту планованої діяльності «Нове будівництво об’єкту транспортної інфраструктури – річкового порту (терміналу) у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області із залізничною під’їзною колією – примикання до станції Ізмаїл регіональної філії «Одеська залізниця»» (реєстраційний номер справи 20225199566) здійснено на виконання умов Висновку з оцінки впливу на довкілля, виданого Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України за № 21/01-20225199566/1 від 07.07.2023 та умов дозвільної документації, що видана для діючого підрозділу ТОВ СП «НІБУЛОН», філії «Бессарабська» (Україна, 68600, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Набережна Лукі Капікраяна, буд. 14).

Метою післяпроєктного моніторингу є виявлення будь-яких розбіжностей і відхилень у прогнозованих рівнях впливу та ефективності заходів із запобігання забрудненню довкілля та його зменшення, виробничий контроль за дотриманням граничнодопустимих викидів та скидів забруднюючих речовин тощо.

Ознайомитись детальніше з результатами післяпроєктного моніторингу можна за посиланням.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме