Продаж непрофільних активів. У зв’язку з оптимізацією виробничих процесів «НІБУЛОН» реалізує свинокомплекс та м’ясопереробний цех

Цілісний майновий комплекс повного циклу, що розташований у Житомирській області, наразі виставлено на аукціон.

Кожен охочий може долучитися до процесу торгів, які триватимуть до 20 квітня, і придбати готове підприємство територією 11 га. Серед переваг бізнесу: вигідне розташування в центральній частині України поблизу столиці, робоче обладнання у відмінному стані, наявність персоналу, який складається з місцевих мешканців, стабільний попит на свинину та продукти її переробки як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку, власна торгова марка «Бистрицька», проєктні та дизайнерські напрацювання.

Тут повна інформація і контакти для зв’язку.

Будемо вам раді!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме