«Рішення захищати країну прийшло само собою», – Сергій Мазан, старший фахівець відділу виконання договорів

Як і для більшості українців, для Сергія Мазана події 24 лютого 2022 року стали шоком.Сергій закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, працював суднобудівником, стивідором в Миколаївському річному порту. У 2014 році прийшов у «НІБУЛОН». Починав фахівцем з фрахтових операцій, згодом був призначений старшим фахівцем відділу виконання договорів центрального апарату управління «НІБУЛОНу».З початком війни Сергій кардинально змінив сферу діяльності.Ось, що згадує Сергій про початок повномасштабного вторгнення:«Я не міг повірити, що почалася війна. Спочатку було відчуття неприйняття, що в наш час таке може статися. Коли перший шок минув, вирішив, що потрібно терміново перевезти дружину, дітей та маму в безпечне місце.Коли рідні вже виїхали з України, разом із другом пішли до військкомату. Ми навіть не обговорювали це питання. Рішення захищати країну прийшло само собою.Спочатку мене направили до навчального центру, де на прискореному курсі я отримав базові знання про надання першої медичної допомоги та стабілізації поранених. Після цього прибув на місце базування підрозділу. Отримав звання старшого солдата».Зараз Сергій – санітарний інструктор у взводі та захищає інфраструктуру України. З міркувань безпеки ми не можемо назвати його місце служби. Та поки Сергій продовжує свою важку й надзвичайно важливу справу, НІБУЛОНівці чекають свого колегу вдома.Сподіваємось, що мрія Сергія перемогти та обійняти своїх рідних здійсниться уже зовсім скоро!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме