Розмінували перші півтори тисячі гектарів українських земель

Саме на філії «Снігурівська» команда «НІБУЛОНу» з розмінування провела нетехнічне обстеження територій, зібравши всю необхідну інформацію про стан забруднення земель вибухонебезпечними предметами. Фахівці оцінили ступінь забруднення територій та встановили перелік земель, на яких не велись бойові дії і які не є забрудненими ВНП фактично. Таким чином опрацьовано вже 1500 га земель та подано відповідний звіт до Центру протимінної діяльності Міноборони України про розблокування цих територій. Повне розмінування «Снігурівської» філії означає розблокування п’ятої частини від усіх забруднених ВНП земель «НІБУЛОНу». Найголовніше – це дасть можливість місцевим жителям повернути робочі місця та годувати свої сім’ї, паралельно відновлюючи вщент зруйновані рашистами будинки та поступово повертаючись до мирного життя. Поки на часі розмінування «Снігурівської» філії, інші ж потенційно забруднені ВНП території розташовані в зоні бойових дій або в безпосередній близькості до неї. Це поки унеможливлює гуманітарне розмінування до моменту звільнення цих територій та закінчення обстрілів.   Основною проблемою для розмінування є саме обстріли, адже в разі, якщо буде проведено обстеження території і вона в подальшому зазнає обстрілів, знадобиться повторне обстеження. Ще одна проблема полягає в тому, що гуманітарне розмінування згідно із законодавством ведеться на відстані 20 км до лінії фронту. Це поки обмежує НІБУЛОНівських саперів у площах розмінування. Частина наших полів на Снігурівщині розташована неподалік від колишніх позицій рашистів, тому слід бути критично уважними під час обстеження територій.   «НІБУЛОН» нарощує темпи розмінування, підсилюється новою спецтехнікою та допомогою державних саперів, наша команда обстежує українські поля із самого ранку й до пізньої ночі – і все для того, щоб наші люди змогли якомога швидше повернутись до мирного життя, без остраху обробляти свої землі, вирощувати українське зерно та кропіткою працею відновлювати економіку України.   

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме