Розпочали збір соняшнику нового врожаю

Культура сформувала непоганий урожай, але останні три тижні жорсткої посухи сильно прискорили достигання соняшнику, що вплинуло на показники.Станом на сьогодні збирання ведеться в Миколаївському кластері, а також починаємо на Черкащині, у Чигирині. Перші поля, які досягли прийнятної до збирання вологості, показують урожайність 2-2,5 т/га.Команда агрономів та фахівців з безпеки рослин здійснює постійний моніторинг стану посівів, для того щоб вчасно та ефективно застосовувати необхідні заходи для запобігання будь-яким можливим проблемам, на які ми можемо впливати. Ми приділяємо особливу увагу екологічно безпечним методам боротьби, щоб зберегти найвищу якість наших культур.«НІБУЛОН» залишається відданий якості та стійкості у вирощуванні зернової продукції і ми віримо, що наші старання призведуть до високих результатів у галузі сільськогосподарського виробництва.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме