У Миколаєві відкрилась виставка, присвячена пам’яті Олексія Вадатурського 

10 квітня в Миколаївському музеї суднобудування та флоту відбулось відкриття виставки, яка стала справжньою подією для міста. І це не дивно, адже вона була присвячена пам’яті Олексія Вадатурського, засновника компанії «НІБУЛОН», який стільки зробив для Миколаєва та України.  

Такої кількості відвідувачів, які висловили бажання віддати шану та продемонструвати повагу до героя України, музей, здається, не бачив давно. Близько сотні миколаївців, відгукнувшись на запрошення, завітали до музею разом із дітьми та онуками. Вони переконані: пам’ять про цю видатну людину має передаватися із покоління в покоління. 

У привітальному слові Богдан Музика, директор «Суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», висловив упевненість, що виставка – це наочна демонстрація того, як, маючи мрію, можна досягти результату рівня всесвітньовідомої компанії «НІБУЛОН». І чим краще молодь знатиме історію успіху Олексія Вадатурського, чим ствердніше лунатиме вулицями Миколаєва його девіз «Не здавайся!», тим більше успішних та переможних прикладів наслідування цієї великої людини матиме історія нашого міста та України. 

«Колись Михайло Фалєєв розвивав Миколаїв та будував флот в інтересах російської імперії. У сучасній історії Олексій Вадатурський зіграв ключову роль у розвитку Миколаєва та Півдня, будував флот та розвивав судноплавство на Дніпрі та Південному Бузі для незалежної України. Справа його життя та здобутки продовжують працювати для нас із вами. У цьому принципова різниця між двома діячами, тому перейменування вулиці Фалєєвської на вулицю Олексія Вадатурського має неабиякий символізм та віддає належне пам’яті про Героя нашої, незалежної, України», – зазначив Богдан. 

Володимир Славінський, директор з торгівлі «НІБУЛОНу», проілюстрував вплив видатного миколаївця на агровиробничу галузь України на прикладі зростання обсягів виробництва та експорту кукурудзи: 

«Побудова «НІБУЛОНом» сучасного термінала за найвищими технічними стандартами створила можливість виходити на нові ринки й дала поштовх зростанню виробництва та експорту кукурудзи, який лише протягом декількох наступних років зріс у понад 10 разів. Такі факти справді надихають і мають бути відомими широкому загалу. Відкриття виставки – достойна фіксація історії життя цієї визначної людини. Наступним логічним кроком буде перейменування вулиці Фалєєвскої на вулицю Олексія Вадатурського. Тут розташований перший офіс компанії і саме звідси розпочався великий шлях Олексія Опанасовича».  

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме