У «НІБУЛОНі» обговорили питання жіночого лідерства в компанії та суспільстві  

За останні кілька років видимість та роль жінок у бізнесі суттєво зросла. Те, що гендерний баланс, дотримання прав жінок та врахування їхньої думки під час ухвалення важливих рішень напряму впливають на розвиток суспільства та економіки, уже не викликає сумнівів.  

Питання гендерного балансу та рівних можливостей для всіх співробітників компанії сьогодні у фокусі уваги й «НІБУЛОНу». Уперше тему ролі жінок у суспільстві та організаціях було порушено минулого тижня: 1 березня для співробітниць київського та миколаївського офісу пройшла лекція директорки з персоналу «НІБУЛОНу» Яни Романенко на тему «Жіноче лідерство» та практичний майстер-клас від запрошеної психотерапевтки Ірини Горбатюк.  

Під час лекції разом із учасницями Яна обговорила такі питання:  

  • чи є різниця між чоловічим і жіночим лідерством 
  • що означає бути успішною жінкою 
  • з якими гендерними стереотипами стикаються не лише жінки, а й чоловіки, та як вони впливають на особисте життя, роботу та кар’єру 
  • що заважає жінкам будувати кар’єру та досягати поставлених цілей 
  • на розвиток яких якостей професійних та особистих варто звернути увагу, щоб досягати успіху  
  • як гендерна рівність впливає на розвиток компанії в цілому тощо.

«Історично склалось, що більшість керівних посад обіймають чоловіки. Проте сьогодні змінюється світ. Змінюється й Україна. Ми бачимо, як поступово зростає кількість жінок на керівних посадах.  З’являється все більше жіночих асоціацій, проводяться заходи, організовані жінками для жінок, які мають на меті показати їхні неймовірні досягнення та надихнути інших жінок на звершення.  
 
Змінюється й «НІБУЛОН». Враховуючи реалії та виклики часу, трансформується наша корпоративна культура. Ми розуміємо, яку важливу роль сьогодні відграють жінки у суспільстві, економіці, нашій компанії. Розумні, сильні, амбітні, цілеспрямовані. Ми будемо й надалі приділяти увагу наставництву та розвитку їхніх hard і soft навичок.  
 
Проте хочу зауважити: пам’ятайте, що більшість бар’єрів існує лише у нашій голові. І поки ми не позбудемось негативних установок та стереотипів, нав’язаних суспільством, жоден наставник, суспільство чи компанія не зможуть допомогти. Тому вірте у свої сили, вчіться новому, не бійтесь відстоювати власну точку зору, проявляйте ініціативу – і ми в «НІБУЛОНі» завжди вас підтримаємо», – підкреслила Яна Романенко. 

У свою чергу Ірина Горбатюк наголосила, що аби досягати поставлених цілей, бути вмотивованим та орієнтованим на успіх, важливо приділяти увагу й своєму здоров’ю – фізичному та психологічному. Під час арт-майстер-класу гостя розказала, як за допомогою творчих завдань відновлювати ресурс та проживати складні події сьогодення, щоб мати змогу здійснювати всі ті звершення, до яких нас закликає сучасний спосіб мислення та життя. Також Ірина показала прості, проте дієві вправи, які допомагають знизити рівень тривожності й напруження в тілі, які сьогодні відчувають усі без винятку українці.  

Дата 1 березня для обговорення теми жіночого лідерства була обрана не просто так. Саме жінкам з давніх-давен відводилась провідна роль у шануванні приходу весни та обрядових ритуалах, пов’язаних із добробутом та майбутнім гарним врожаєм. І саме з цієї дати ми закладаємо початок серії освітніх заходів для співробтіниць компанії, які матимуть на меті розвивати лідерські якості, сприяти їхньому розвитку та самореалізації в «НІБУЛОНі».  

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме