У «НІБУЛОНі» провели масштабну толоку

Захист довкілля та дотримання основоположних принципів глобального договору ООН є невід’ємною складовою стратегії сталого розвитку «НІБУЛОНу». Здійснюючи свою господарську діяльність, ми закладаємо сучасні технології захисту довкілля ще на рівні проєктів, вживаємо заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів, а також реалізовуємо ініціативи щодо посилення екологічної відповідальності.Напередодні міжнародного свята підрозділи компанії у різних куточках України провели масштабну толоку. Кожна філія виконала чималий обсяг робіт як на території підрозділів, так і на прилеглих територіях. Зокрема на потужностях компанії проведено регулярне косіння газонів, підстригання зелених насаджень, висадку квітів, дерев, спушування ґрунту, побілку дерев фруктових садів тощо. Оскільки наша екологічна свідомість не обмежується лише благоустроєм територій компанії, заходи толоки поширились й на суміжні ділянки, під’їзні дороги, санітарно-захисні смуги, зони відпочинку громад, де розташовані альтанки та дитячі майданчики. Всюди було проведено збір сміття та обкошування трави. Окрім того, за сприятливих погодних умов подекуди планується висадка саджанців дерев.Наші підприємства є прикладом гармонійного поєднання сучасних технологій із неймовірними зеленими зонами. Переконані, що такі поєднання не тільки надихають на продуктивну роботу, а й сприяють формуванню екологічної свідомості.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме